flag_pl

praca - handlowiec

Data ogłoszenia: 28.08.2018

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Region: małopolskie, opolskie, dolnośląskie

Opis stanowiska:
- realizacja planów sprzedaży w wyznaczonym regionie
- obsługa istniejącej sieci dystrybucji i zdobywanie nowych klientów
- pozyskiwanie nowych inwestycji
- prowadzenie szkoleń produktowych i doradztwo techniczne
- budowanie długoterminowych relacji z klientem
- monitorowanie rynku budowlanego oraz bieżącą obsługę wykonawców

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku handlowym
- samodzielność
- łatwość nawiązywania kontaktów
- gotowość do odbywania podróży służbowych
- prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność)
- dodatkowym atutem może być doświadczenie w branży chemii budowlanej i znajomość regionalnego rynku materiałów budowlanych (hurtowni i wykonawców)

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, polskiej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego
- system premiowania skorelowany z wynikami
- przyjazną atmosferę w zespole
- niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@skala.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez SKAŁA TYCHY Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Tychach."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

budmajster