flag_pl

Produkty i systemy

Kleje do płytek

Skała KM

Elastyczna zaprawa klejowa do glazury do stosowania na ogrzewanie podłogowe, mrozoodporna  Skała KM

Elastyczny i mrozoodporny klej do płytek ceramicznych, gresowych, klinkierowych i kamiennych, na typowe, stabilne i wytrzymałe podłoża.

Skała KME

Wysokoelastyczny, mocny, odkształcalny, klej do płytek  ceramicznych, gresowych, kamiennych, klinkierowych i mozaiki, na podłoża  trudne i nietypowe Skała KME

Mocny, wysokoelastyczny, odkształcalny, mrozoodporny klej do płytek ceramicznych, gresowych, kamiennych, klienkierowych i mozaiki, na podłoża trudne i nietypowe.
C2 TE S1

Skała KMG

Zaprawa klejowa do gresu odporna na warunki atmosferyczne do stosowania na ogrzewanie podłogowe, mrozoodporna Skała KMG

Zaprawa klejowa SKAŁA KMG przeznaczona jest do klejenia ściennych i podłogowych płytek o niskiej nasiąkliwości, szczególnie gresu oraz płytek ceramicznych, terakoty, płytek elewacyjnych i klinkierowych. Zaprawa klejowa SKAŁA KMG może być również stosowana do szpachlowania oraz wypełniania ubytków do grubości warstwy 8 mm.
C2 TE

Skała KZ

Zaprawa klejowa do płytek ceramicznych i kamiennych, mrozoodporna Skała KZ

Zaprawa klejowa SKAŁA KZ przeznaczona jest do klejenia ściennych i podłogowych płytek ceramicznych i kamiennych. SKAŁA KZ jest produktem mrozoodpornym i wodoodpornym. Nadaje się do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.
C1 T

budmajster