flag_pl

Produkty i systemy

Zaprawy tynkarskie

SKAŁA ZT

Zaprawa tynkarska - drobnoziarnista SKAŁA ZT

Mineralna, drobnoziarnista, hydrofobizowana zaprawa tynkarska na bazie wysokiej jakości cementu portlandzkiego i wapna. Wodo i mrozoodporna. O dużej przyczepności do podłoża i doskonałych właściwościach roboczych. Nadaje się do filcowania.

SKAŁA ZTM-WL10

Zaprawa tynkarska, wapienno-cementowa, z perlitem, lekka, do nakładania maszynowego SKAŁA ZTM-WL10

Wapienno-cementowa, lekka zaprawa tynkarska do nakładania mechanicznego.
Przygotowana na bazie wysokiej jakości wapna, spoiwa cementowego, kruszyw i środków modyfikujących. Jest produktem wydajnym, wygodnym i łatwym w użyciu. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży mineralnych, paroprzepuszczalnością i brakiem spływu z powierzchni pionowej.

SKAŁA ZTP

Zaprawa tynkarska popularna przeznaczona do wykonywania tynków SKAŁA ZTP

Zaprawa tynkarska popularna SKAŁA ZTP przeznaczona do ręcznego wykonywania tynków, jest również do napraw tynków cementowo-wapiennych, wypełniania ubytków i bruzd na ścianach i sufitach oraz do wykonywania „przecierek” na istniejących tynkach. Szczególnie ceniona przy obróbce wykończeniowej stolarki otworowej.

SKAŁA ZW

Zaprawa wyrównująca przeznaczona do szpachlowania i wypełniania ubytków, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz SKAŁA ZW

Zaprawa wyrównująca SKAŁA ZW przeznaczona do szpachlowania i wypełniania ubytków, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Zaprawa jest produktem wydajnym, wygodnym i łatwym w użyciu.

budmajster